Terraria Wiki:Projects/Ukrainian translation

From Terraria Wiki
Jump to: navigation, search
Flag ua.svg
Ukrainian translation of the Terraria Wiki
Flag ua.svg
Current status:

Abandoned

Number of articles of this project:

14

Latest contribution to this project:
May 22, 2021, 13:00:22 (UTC) (Вороги)

This translation project has been moved to its own subdomain: terraria.fandom.com/uk

Вітаємо! Це проект перекладу Terraria Wiki українською мовою. Наша мета — створити повноцінну україномовну вікі про гру Terraria. Вам подобається гра "Терарія"? Ви хочете допомогти нам з перекладом? В такому разі, ви нам потрібні! Наша основна мета — отримання окремого домену (terraria-uk.gamepedia.com) і можливість мати власні посилання та шаблони. Проте, для цього, нам потрібно перекласти певну кількість статтей.

Тож, вперед!

Учасники[edit source]

Як почати роботу?[edit source]

Для початку, ви повинні зареєструватися на цьому сайті (якщо ви вже тут зареєстровані, то непотрібно робити новий обліковий запис) Прочитайте правила внизу, для перекладачів.

Main Goals[edit source]

  • Bring new people to Wiki (those, who will read articles written on their native language and make new articles with it).

To-do[edit source]

  • Translate all existing articles to Ukrainian.
  • Add new information to Ukrainian Wiki that does not exist in English one.

Правила для перекладача[edit source]

Внизу є статті для перекладу, що виділені червоним - не перекладені, синім - ті, що вже переклали. Ви повинні зайти на будь-яку статтю (вони всі внизу), яка виділена червоним. Вам необхідні знання англійської мови й вікірозмітки (прочитати можна редагувати статтю тут), адже статті потрібно перекладати з англійської. Отже, ви зайшли на статтю, ви повинні перейти до її адреси(посилання) і стерти з нього суфікс "/ua", таким чином ви потрапите на сторінку-оригінал. На цій сторінці(-оригінал), натисніть на вкладку "Edit", скопіюйте увесь код і поверніться до сторінки, яку ви перекладаєте. Перед тим, як вставити туди увесь цей код, вам потрібно написати {{project|Ukrainian translation}} (саме так, обов'язково з такими дужками) Після цього, додайти цю сторінку, до категорії "Статті, які перекладаються". Потім, поверніться на сторінку, яку ви перекладаєте і нарешті, вставте увесь код і перекладіть її. :) Якщо ви не хочете перекладати статтю в данний момент, то ви можете закінчити її переклад потім, але не прибирайте її з категорії статтей, які перекладаються. Коли ви вже закінчили перекладати статтю, то тоді ви вже можете прибрати її з категорії статтей, які перекладаються і додати до категорії "Перекладені статті". Якщо ви повноцінно переклали статтю і у вас там немає ніяких помилок, то ваша стаття залишиться в перекладених. P.S. Щоб додати статтю, яку ви переклали в якусь категорію, то всі вони є вище, зайдіть в них, там написано, як додавати статтю.